Christoffer Johan Wallroth oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTOFFER JOHAN WALLROTH (1841-1916): Kyrka i sommarlandskap, signerad och daterad Chr J Wallroth -97, olja på duk, 57x96 cm

Smärre färgbortfall

906194

2021-04-27