Simon Gate oljemålning

Simon Gate oljemålning
Simon Gate oljemålning
Simon Gate oljemålning
Simon Gate oljemålning
Simon Gate oljemålning
Simon Gate oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SIMON GATE (1883-1945): Modell vid fönster, signerad Simon Gate, olja på duk, 39x35 cm

906195

2021-04-25