Seiko Sportsmatic Calendar 820
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SEIKO, Sportsmatic Calendar 820, 1960-tal, armbandsur, doublé, automatisk, plexiglas, datum, läderarmband, referensnr 15040, boettens diameter 36 mm
Bruksskick, fungerade vid inlämningstillfället, SAV garanterar ej funktionen
906199
2021-05-02