Seiko Sportsmatic Calendar 820

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SEIKO, Sportsmatic Calendar 820, 1960-tal, armbandsur, doublé, automatisk, plexiglas, datum, läderarmband, referensnr 15040, boettens diameter 36 mm

Bruksskick, fungerade vid inlämningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

906199

2021-05-02