Stig Jonsson olja på pannå

Stig Jonsson olja på pannå
Stig Jonsson olja på pannå
Stig Jonsson olja på pannå
Stig Jonsson olja på pannå

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

STIG JONSSON (1920-1990): Komposition med hus och väg, olja på pannå, signerad Stig Jonsson - 47, ca 45x37 cm

906203

2021-05-01