Seiko

Seiko
Seiko
Seiko
Seiko
Seiko
Seiko

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SEIKO, armbandsur, 1980/90-tal, bicolor (vit / gulmetall), quartz, hardlexglas, integrerad länk, referendnr 2P20-5A10, boettnr 5N7714, länkens innermått 15,5 cm, boettens mått 16,5x25 cm

Bruksskick, fungerade vid inlämningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

906204

2021-05-02