Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
CHRISTER VON ROSEN (1928-2015): komposition, akvarell, monogramsignerad och daterad, C.R. -59, bildstorlek ca 62x50 cm
Ej examinerad ur ram
906209
2021-05-01
Gör en kostnadsfri värdering här