Christer von Rosen

Christer von Rosen
Christer von Rosen
Christer von Rosen
Christer von Rosen

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CHRISTER VON ROSEN (1928-2015): komposition, akvarell, monogramsignerad och daterad, C.R. -59, bildstorlek ca 62x50 cm

Ej examinerad ur ram

906209

2021-05-01