Seiko Sea Horse
Klubbat för:
600 SEK
1 500 SEK
SEIKO , Sea Horse, armbandsur, 1960-tal, stål, manuell, plexiglas, läderarmband, kaliber 66A, referensnr 66-7991, boettnr 5800365, boettens diameter 31 mm
Bruksskick, fungerade vid inlämningstillfället, SAV garanterar ej funktionen
906211
2021-05-02