Seiko Sea Horse

Seiko Sea Horse
Seiko Sea Horse
Seiko Sea Horse
Seiko Sea Horse
Seiko Sea Horse
Seiko Sea Horse

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

SEIKO , Sea Horse, armbandsur, 1960-tal, stål, manuell, plexiglas, läderarmband, kaliber 66A, referensnr 66-7991, boettnr 5800365, boettens diameter 31 mm

Bruksskick, fungerade vid inlämningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

906211

2021-05-02