Fällstolar

Fällstolar
Fällstolar
Fällstolar
Fällstolar
Fällstolar
Fällstolar
Fällstolar
Fällstolar
Fällstolar
Fällstolar

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÄLLSTOLAR, 4 st, ca 1960-tal, sannolikt Italien, kromad metall, rygg och sits av plexiglas, sitthöjd ca 45, rygghöjd 83 cm

bruks- och ålderslrelaterat slitage

906217

2021-04-27