Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, brons, Frankrike, 1800-talets slut, empirestil, dekor i form av karyatid med urna, höjd ca 25 cm
Smärre slitage
906226
2021-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här