Klubbat för:
11 500 SEK
Schätzwert
10 000 SEK
Beschreibung
LJUSSTAKAR, 1 par, brons, Frankrike, 1800-talets slut, empirestil, dekor i form av karyatid med urna, höjd ca 25 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
906226
2021-04-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner