Soffbord NK Swedish Grace
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, Nordiska Kompaniet, 1937, Swedish Grace, brickmärkt på undersida, svartmålade ben med skuren dekor, ljuslaserad fanér, höjd ca 60, diameter 85 cm
bruks- och åldersrelaterat slitage, smärre repor och märken
906227
2021-04-27