Soffbord NK Swedish Grace

Soffbord NK Swedish Grace
Soffbord NK Swedish Grace
Soffbord NK Swedish Grace
Soffbord NK Swedish Grace
Soffbord NK Swedish Grace
Soffbord NK Swedish Grace
Soffbord NK Swedish Grace
Soffbord NK Swedish Grace

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, Nordiska Kompaniet, 1937, Swedish Grace, brickmärkt på undersida, svartmålade ben med skuren dekor, ljuslaserad fanér, höjd ca 60, diameter 85 cm

bruks- och åldersrelaterat slitage, smärre repor och märken

906227

2021-04-27