STOCKHOLMIANA 5 delar
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOCKHOLMIANA, 5 delar, bestående av Mellin "Sverige framstäldt i teckningar 1840, Östberg "The Stockholm Townhall Norsdtedts 1929, Neuhaus "Stockholm på 1870-talet", "Stockholmsbilder från fem århundraden 1523-1923" 1923, Boberg
Slitage, ej genomgånget
906239
2021-04-26