STOCKHOLMIANA 5 delar

STOCKHOLMIANA 5 delar
STOCKHOLMIANA 5 delar
STOCKHOLMIANA 5 delar
STOCKHOLMIANA 5 delar
STOCKHOLMIANA 5 delar
STOCKHOLMIANA 5 delar
STOCKHOLMIANA 5 delar
STOCKHOLMIANA 5 delar
STOCKHOLMIANA 5 delar
STOCKHOLMIANA 5 delar

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOCKHOLMIANA, 5 delar, bestående av Mellin "Sverige framstäldt i teckningar 1840, Östberg "The Stockholm Townhall Norsdtedts 1929, Neuhaus "Stockholm på 1870-talet", "Stockholmsbilder från fem århundraden 1523-1923" 1923, Boberg

Slitage, ej genomgånget

906239

2021-04-26