Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JOSEFINA HOLMLUND (1827-1905): Motiv från Hallingdalen, Norge, signerad J Holmlund, olja på duk, ca 115x91 cm
Uppfodrad på pannå
906245
2021-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här