Göran Petersson oljemålning

Göran Petersson oljemålning
Göran Petersson oljemålning
Göran Petersson oljemålning
Göran Petersson oljemålning
Göran Petersson oljemålning
Göran Petersson oljemålning

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GÖRAN PETERSSON (född 1945): Räv jagar änder, signerad Göran Petersson och daterad -04, olja på duk, ca 100x136 cm

906248

2021-04-27