TinTin´s äventyr
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERGÉ (REMY, GEORGE): "TinTin´s Äventyr", 11 st seriealbum, Carlsen Comics respektive Illustrationsförlaget, 1970/80-tal.
Bruksslitage, källardoft, en av dem med insidan av omslaget med kritmålningar, ej fullständigt genomgångna.
906255
2021-05-02