TinTin´s äventyr

TinTin´s äventyr
TinTin´s äventyr
TinTin´s äventyr
TinTin´s äventyr
TinTin´s äventyr
TinTin´s äventyr
TinTin´s äventyr
TinTin´s äventyr

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERGÉ (REMY, GEORGE): "TinTin´s Äventyr", 11 st seriealbum, Carlsen Comics respektive Illustrationsförlaget, 1970/80-tal.

Bruksslitage, källardoft, en av dem med insidan av omslaget med kritmålningar, ej fullständigt genomgångna.

906255

2021-05-02