Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
HERGÉ (REMY, GEORGE): "TinTin´s Äventyr", 12 st seriealbum, Carlsen Comics respektive Illustrationsförlaget, 1960/70-tal.
Bruksslitage, källardoft, ej fullständigt genomgångna.
906256
2021-05-02