Skänkskåp

Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp
Skänkskåp

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÄNKSKÅP, med vitrin, 1900-talets början, Louis Seizestil, jakaranda, intarsia dekor, draghandtag i mässing, inredd med skåp och lådor, överdel med facettslipade speglas, höjd 229, 135x36 cm

Slitage, smärre stötmärken

906269

2021-04-27