Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SVEN-ARNE "Höken" HÖKENSTRÖM (född 1947): olja på pannå, signerad Höken, ca 45x23 cm
Zustandsbeschreibung
906271
2021-04-27
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner