Skåp Swedish Modern
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅP, på bensställning, fanérat i valnöt och bok, 1930/40-tal, Swedish Modern, intarsia dekor, invändingt med hyll- och lådinreding, höjd ca 115, 110x41 cm, nyckel medföljer
Smärre ytskador
906275
2021-04-27