Brännsvinsflaskor

Brännsvinsflaskor
Brännsvinsflaskor
Brännsvinsflaskor
Brännsvinsflaskor
Brännsvinsflaskor
Brännsvinsflaskor
Brännsvinsflaskor
Brännsvinsflaskor
Brännsvinsflaskor
Brännsvinsflaskor
Brännsvinsflaskor
Brännsvinsflaskor

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BRÄNNVINSFLASKOR, 4 st, glas, 1800-tal, graverade samt slipad dekor, en daterad 1833, höjd cm

906286

2021-04-22