Daniel Greimer skulptur alabaster

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DANIEL GREIMER (1872-1943), Tyskland, skulptur / byst, pojke, alabaster, signerad Greimer GM, höjd ca 18,5 cm, sockel ca 7x7 cm

repor

906294

2021-04-28