Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 17/1800-tal, pastoralt landskap, olja på duk, 89x56 cm
repor
906297
2021-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här