Oidentifierad konstnär 17/1800-tal

Klubbat för:

21 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 17/1800-tal, pastoralt landskap, olja på duk, 89x56 cm

repor

906297

2021-04-29