Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OTTO SCHULZ (Tyskland, 1882-1970) tillskriven: pall, Boet, 1930-tal, klädd med rött skinn, dekor av pärlspik, bredd 60 cm, sitthöjd 40 cm.
Slitage, repor, senare plyschklädsel
906298
2021-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här