Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
OTTO SCHULZ (Tyskland, 1882-1970) tillskriven: pall, Boet, 1930-tal, klädd med rött skinn, dekor av pärlspik, bredd 60 cm, sitthöjd 40 cm.
Zustandsbeschreibung
Slitage, repor, senare plyschklädsel
906298
2021-04-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner