Spegel med konsolbord nyrenässans

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, med konsolbord, 1800-talets slut, nyrenässans, ek, facettslipat spegelglas, höjd 293, 103x29 cm

Slitage

906299

2021-04-27