Leksakståg

Leksakståg
Leksakståg
Leksakståg
Leksakståg
Leksakståg
Leksakståg
Leksakståg
Leksakståg
Leksakståg
Leksakståg

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEKSAKSTÅG, omkring 1900-talets första hälft, modell 1501, litograferad och bemålad plåt, lok. längd ca 68 cm, höjd 26 cm

Bruksslitage med patina, repor och avskavningar

906300

2021-04-26