Bergerer Louis Quinze stil

Bergerer Louis Quinze stil
Bergerer Louis Quinze stil
Bergerer Louis Quinze stil
Bergerer Louis Quinze stil
Bergerer Louis Quinze stil
Bergerer Louis Quinze stil
Bergerer Louis Quinze stil
Bergerer Louis Quinze stil

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERGERER, 1 par, Louis Quinze stil, 1900-talets första hälft, bemålade, lösa plymåer, sitthöjd ca 44 cm

Slitage, färgbortfall, fläckar, en med skada

906328

2021-04-27