Spegel gustaviansk stil
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-tal, förgyllt trä, dekor av pärlstav, bemålad över-och underdel i turkos, övre del med porträttmedaljong, spegel med fasettslipad kant, 146x56 cm
Avskav förekommer
906329
2021-04-21