Spegel gustaviansk stil

Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-tal, förgyllt trä, dekor av pärlstav, bemålad över-och underdel i turkos, övre del med porträttmedaljong, spegel med fasettslipad kant, 146x56 cm

Avskav förekommer

906329

2021-04-21