Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKULPTUR, 1900-talets andra hälft, gjutmassa, i form av panter, höjd 91 cm.
Något ytslitage.
906335
2021-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här