Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, 1900-talets andra hälft, gjutmassa, i form av panter, höjd 91 cm.

Något ytslitage.

906335

2021-05-02