Salongsmöbelemang sengustaviansk stil
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
SALONGSMÖBLER, 8 dlr, bronserad, 1900-talets första hälft, sengustaviansk stil, skuren dekor, bestående av: soffa, bord med marmorskiva, 4 stolar samt 2 taburetter, soffans längd 197, sitthöjd 45 cm
Färgbotfall, slitage, taburetterna med skadad stoppning
906347
2021-04-27