Ray Stalje Fiskebäckskil

Ray Stalje Fiskebäckskil
Ray Stalje Fiskebäckskil
Ray Stalje Fiskebäckskil
Ray Stalje Fiskebäckskil
Ray Stalje Fiskebäckskil
Ray Stalje Fiskebäckskil

Klubbat för:

350 SEK

1 000 SEK

RAY STALJE (född 1947), "Fiskebäckskil", signerad och daterad 2002, även signerad och daterad a tergo, olja på duk, ca 67x54 cm.

906353

2021-04-23