Slagbord 1900-tal
2021-04-27
906378
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SLAGBORD, 1900-tal, bemålat, höjd ca 75 cm, 39x75 cm, slag med djup 39 cm, totlängd 117 cm
Bruksslitage