Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KONSTANTIN SZEWCZENKO (Polen, 1915-1991): Chassidisk rabbin med bok, signerad Szewszenko, olja på duk, ca 41x51 cm
Obetydligt slitage, mkt små färgsläpp.
906393
2021-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här