KONSTANTIN SZEWCZENKO

KONSTANTIN SZEWCZENKO
KONSTANTIN SZEWCZENKO
KONSTANTIN SZEWCZENKO
KONSTANTIN SZEWCZENKO
KONSTANTIN SZEWCZENKO
KONSTANTIN SZEWCZENKO

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

KONSTANTIN SZEWCZENKO (Polen, 1915-1991): Chassidisk rabbin med bok, signerad Szewszenko, olja på duk, ca 41x51 cm

Zustandsbeschreibung

Obetydligt slitage, mkt små färgsläpp.

906393

2021-04-21