Ludwig Mies van der Rohe fotpal

Klubbat för:

600 EUR

Utropspris

800 EUR

LUDWIG MIES VAN DER ROHE, fotpall "Barcelona", Knoll 1960-tal, stomme av förkromat stål, lösa dyna med brun läderklädsel, 57 x58 cm, höjd 38 cm

Ställvis omfattande slitage skadade läderremmar, sittdynan med hål och limningar

906405

2021-04-22