Fåtöljer "Ateljee" Yrjö Kukkapuro

Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer
Fåtöljer

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

YRJÖ KUKKAPURO, fåtöljer, 1 par, 1970-tal, vitlackerad stomme och ben, plymåer omklädbara, sitthöjd ca 29 cm

Bruksslitage, klädsel med omfattande slitage

906408

2021-04-27