Francesco Musso olja på duk

Francesco Musso olja på duk
Francesco Musso olja på duk
Francesco Musso olja på duk
Francesco Musso olja på duk

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

FRANCESCO MUSSO (född 1942), olja på duk, signerad och daterad 2008, figurkomposition, bildmått 91x72 cm

906413

2021-05-15