Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ELIN KÄLLMAN (född 1977), Porträtt, olja på duk, signerad och daterad 2019 á tergo, 48 x 60 cm.
906417
2021-05-02
Gör en kostnadsfri värdering här