Elin Källman olja på duk

Elin Källman olja  på duk
Elin Källman olja  på duk
Elin Källman olja  på duk
Elin Källman olja  på duk

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ELIN KÄLLMAN (född 1977), Porträtt, olja på duk, signerad och daterad 2019 á tergo, 48 x 60 cm.

906417

2021-05-02