Barpallar, 2 st 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

BARPALLAR, 2 st, 1900-talets andra hälft, trä, etikettmärkt Made in Denmark, Magnus Olesen. höjd ca 80,5 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, repor och märken

906436

2021-04-26