Klubbat för:
450 SEK
1 000 SEK
BARPALLAR, 2 st, 1900-talets andra hälft, trä, etikettmärkt Made in Denmark, Magnus Olesen. höjd ca 80,5 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, repor och märken
906436
2021-04-26