Brevpress

Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BREVPRESS, 1800/1900-tal, i form av hjälm, patinerad metall, märkt "Spqr", monterad på stensockel, höjd ca 15,5 cm

Sockeln med nagg

906438

2021-04-21