Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BREVPRESS, 1800/1900-tal, i form av hjälm, patinerad metall, märkt "Spqr", monterad på stensockel, höjd ca 15,5 cm
Sockeln med nagg
906438
2021-04-21
Gör en kostnadsfri värdering här