Catharina Göth litografier

Catharina Göth litografier
Catharina Göth litografier
Catharina Göth litografier
Catharina Göth litografier
Catharina Göth litografier
Catharina Göth litografier
Catharina Göth litografier
Catharina Göth litografier
Catharina Göth litografier
Catharina Göth litografier
Catharina Göth litografier
Catharina Göth litografier
Catharina Göth litografier
Catharina Göth litografier
Catharina Göth litografier
Catharina Göth litografier

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CATHARINA GÖTH, mapp med (6) litografier samt en affisch, handkolorerade och signerade, bladmått ca 61,5x41,5 cm

Affisch med mindre veck

906449

2021-04-23