Buddhaskulptur

Buddhaskulptur
Buddhaskulptur
Buddhaskulptur
Buddhaskulptur
Buddhaskulptur
Buddhaskulptur
Buddhaskulptur
Buddhaskulptur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BUDDHASKULPTUR, 19/2000-tal, Thailand, skulpterat trä, förgylld, dekor av folierat glas, 2-delad, höjd ca 70 cm

Torrspricka, slitage

906455

2021-04-21