Salongsgrupp rokokostil
Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SALONGSGRUPP, 5 dlr, 1900-talets första hälft, rokokostil, skuren dekor, bemålad och förgylld, bestående av: 4 stolar med sitthöjd 45, bord med marmorskiva, höjd 70, 98x67 cm
Slitage, skivan sprucken
906457
2021-04-27