Salongsgrupp rokokostil

Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil
Salongsgrupp rokokostil

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SALONGSGRUPP, 5 dlr, 1900-talets första hälft, rokokostil, skuren dekor, bemålad och förgylld, bestående av: 4 stolar med sitthöjd 45, bord med marmorskiva, höjd 70, 98x67 cm

Slitage, skivan sprucken

906457

2021-04-27