Väggpendyl rokokostil

Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil
Väggpendyl rokokostil

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1900-talets första hälft, rokokostil, förgylld, skuren dekor, höjd ca 68 cm

Dekorbortfall, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

906463

2021-04-27